Proč si vybrat odlévaný plastový sklep?

Mimořádně odolný plastový sklep je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají levnou a rychlou alternativu ke klasickému sklepu. Použitý materiál i způsob konstrukce odolává tlaku zeminy i vysoké spodní vodě. Plná výbava v podobě policového systému a schodů vám umožní sklep ihned začít využívat.

Výhody odlévaného plastového sklepa:

  • Cena: oproti jiným druhům sklepů jsou náklady na plastový sklep několikanásobně nižší.
  • Rychlost: sklep je připravený k použití za 1-2 dny, v závislosti na zvoleném postupu instalace.
  • Odolnost: díky speciálnímu postupu výroby nemá sklep žádné spoje, takže nepraská. Samotný materiál HDPE s vysokou hustotou je velmi pevný. Navíc jeho trapézový profil na stěnách i podlaze sklepa zaručuje, že se sklep v terénu neprohýbá ani jinak nedeformuje. Uvnitř je zpevněný kovovým rámem s protikorozním ošetřením.
  • Zdravotní nezávadnost: sklep je vyrobený z termoplastu HDPE, který se pro své vlastnosti používá i v potravinářství. Využívá se třeba pro kojenecké lahve, víčka PET lahví nebo varné sáčky. Tento plast nemá žádný zápach a je chemicky odolný.
  • Vybavení: v základním vybavení má plastový sklep už dřevěnou podlahu a police, žebřík, ventilační systém s přirozeným odvětráváním, LED svítidlo, meteostanici a kryt poklopu s madlem. Je možné přidat i mini nákladní výtah.

Celou instalaci můžete nechat na nás

Kromě prodeje a poradenství nabízíme také instalaci odlévaného plastového sklepa včetně výkopu, takže se nemusíte o nic starat. Jednotlivé modely plastových sklepů si u nás v areálu můžete také prohlédnout. 

Rádi zodpovíme jakékoli vaše dotazy a pomůžeme vám vybrat sklep přesně podle vašich potřeb. Neváhejte se na nás obrátit pro další informace.